FAQ Najczęściej zadawane pytania
Jak szybko musimy się zdecydować?

Im szybciej, tym lepiej :). Macie wtedy pewność, ze termin jest zarezerwowany wyłącznie dla Was. Natomiast w przypadku zgłoszenia zainteresowania, a nie potwierdzenia („zaklepania”) daty traktuję termin jako wolny i czekam na kolejne zgłoszenia.

Czy wszyscy goście będą na zdjęciach?

Na tę okoliczność będzie kilka sposobów. Jednym z nich jest wielkie grupowe zdjęcie wszystkich gości na sali weselnej lub przed kościołem. Dodatkowo każdy z gości będzie miał zdjęcia na uroczystości ślubnej jak i podczas weselnego szaleństwa :).

Czy zajmuje się pan też videofilmowaniem uroczystości?

Jeśli chodzi o moją pracę podczas dnia ślubu to skupiam się jedynie na fotografowaniu. Natomiast na życzenie Państwa Młodych jestem w stanie polecić kilku kamerzystów.

Ilu zdjęć możemy się spodziewać z naszego ślubu?

Kompletny reportaż od rozpoczęcia przygotowań w dniu ślubu do oczepin włącznie to na ogół 500-600 jak i więcej zdjęć. Do zdjęć z reportażu ślubno-weselnego dołączone są również zdjęcia z sesji plenerowej. Na ogół jest ich ok. 50-80. Ilość zdjęć zależy również wyboru pakietów jak i po części od udanej zabawy gości. :)

Jak długo zostaje pan z nami w dniu ślubu?

Moja praca najczęściej kończy się po oczepinach (między 1:00 a 2:00 w nocy). Na życzenie Państwa Młodych naturalnie mogę zostać dłużej, lecz przy wcześniejszym ustaleniu.

Kto wybiera zdjęcia do albumu?

To wszystko zależy od Was i tego czy chcecie uczestniczyć w zaprojektowaniu waszego foto-albumu. Jeśli chcecie sami w całości stworzyć Wasz ślubny album to z naszą pomocą możecie tego sami dokonać. Natomiast jeśli lubicie niespodzianki to obiecujemy, że będziecie w tej kwestii mile zaskoczeni :).

Chcielibyśmy zobaczyć więcej zdjęć ślubnych, prezentacje. Czy jest taka możliwość?

Oczywiście, że istnieje taka możliwość. Podczas spotkania jestem w stanie pokazać Państwu gotowe prezentacje multimedialne z różnych ślubów i wesel. Znajdują się w nich zarówno same zdjęcia jak i prezentacje wizualno-muzyczne oraz wywołane fotografie, tak abyście mogli Państwo porównać jakość papieru i dokonać wyboru ów papieru do swoich odbitek.

Kto dokonuje wyboru miejsca pleneru?

Wyboru dokonujemy wspólnie. W końcu jestem od tego, żeby pomóc, doradzić :), lecz ostateczną decyzję co do miejsca i stylu sesji plenerowej dokonujecie Wy. To Wy macie ostateczny głos :). Ja osobiście jestem otwarty na wszelkie pomysły, sugestie. W końcu każde nowe doświadczenie czegoś nas uczy i pozwala wyciągać nowe wnioski. To Wy znacie się najlepiej, wiecie na co Was stać i do jakich wyzwań jesteście gotowi podczas realizacji sesji plenerowej. Ja liczę na dobrą współpracę oraz luźną atmosferę podczas realizacji projektu, a tym samym największą nagrodą za moją pracę będzie Wasze ostateczne zadowolenie z powierzonego mi zadania :).

Czy poddajesz wykonane zdjęcia obróbce?

Naturalnie. Każde zdjęcie poddane jest obróbce graficznej. Koniec pracy na weselu w rzeczy samej nie oznacza końca pracy dla fotografa. To dopiero początek :). Poniżej przedstawiam kilka przykładów zdjęć przed obróbką i jej efekt.

© Copyright 2014 5picture Wszelkie prawa zastrzeżone